DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Werckpost Polska Sp. z o. o.
  • Kontakt: Joanna Werckpost
  • Telefon: 609696001
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Poszukujemy energicznych i odpowiedzialnych pracowników do zespołu rozładowującego kontenery w Holandii. Jeśli jesteś gotów do pracy w dynamicznym środowisku i chciałbyś dołączyć do naszego zgranego zespołu, to jest to doskonała okazja dla Ciebie!

Lokalizacja: Zoutkamp, Holandia

Obowiązki:

  • Rozładunek kontenerów zgodnie z wytycznymi i procedurami firmy.
  • Sortowanie i segregowanie towarów.
  • Wykonywanie innych zadań związanych z magazynowaniem i logistyką.
Oferujemy:
  • Stawkę godzinową €11,55 (a po 4 tygodniach €12).
  • Pracę na pełen etat w systemie zmianowym.
  • Dodatek urlopowy i wakacyjny w wysokości 19,15% do każdej przepracowanej godziny,
  • Za godziny nadliczbowe 110%, godziny popołudniowe 120%, godziny nocne 135%, soboty 135%-175%, a niedziela 200%.
  • Zorganizowany transport do miejsca pracy.
  • Zakwaterowanie w pokojach max 2-osobowych z dostępem do wi-fi.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej, choć nie jest to wymóg.

Na miejscu będziesz pod stałą opieką koordynatora, który będzie Cię wspierał podczas całego okresu zatrudnienia! Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoje CV lub zadzwoń do nas!